Międzynarodowe warsztaty o miłości i seksualności w Krakowie

Miłość i seksualność – jak w dzisiejszych czasach prowadzić młodzież w drodze ku szczęśliwemu małżeństwu i rodzinie – taki tytuł nosiły międzynarodowe warsztaty, które przeprowadziliśmy w ramach cyklu wykładów przy okazji Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. Kilkugodzinne spotkanie, prowadzone w całości w języku angielskim, odbyło się we wtorek, 26 lipca w Kampusie AGH w Krakowie.

W warsztatach wzięło udział ponad 100 osób z 20 krajów i wszystkich 6 kontynentów. Uczestnicy cenili sobie fachowość prezentowanych badań i warsztat naszej pracy z młodzieżą.

Spotkanie miało na celu pokazanie audytorium z całego świata skuteczną i sprawdzoną metodę pracy z młodzieżą. „Chcieliśmy także przedstawić naszą strategię działania, która obejmuje prowadzenie wysokiej jakości badań naukowych nad młodzieżą, system szkolenia trenerów, system współpracy z władzami państwowymi i samorządowymi” – dodaje dr Grzelak.

„Przez wiele lat uczyliśmy się od innych, w tym od ekspertów z USA i Zachodniej Europy. Teraz my chcieliśmy dać innym inspirację, nadzieję i konkretną metodę działania” – kończy psycholog.


Powrót do aktualności


Nasza strona, jak kaźda inna, korzysta z plików COOKIE.
Wykorzystujemy je głównie do tworzenia statystyk oglądalności strony.
Korzystając z tej strony zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików COOKIE.